Reklam

Ak Parti ilçe Başkanı Rana Tellioğlu’ndan ev ve işyeri ziyaretleri

Ak Parti Silopi ilçe Başkanı Avukat Rana Tellioğlu ve yönetim kurulu üyeleri ilçe merkezinde ikamet eden vatandaşların hem evlerine konuk oluyor hem de esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor. İlçe birçok çalışma yapan Ak Parti Silopi ilçe Başkanı Avukat Rana Tellioğlu işyeri ve hane ziyaretlerini sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çeşitli yerlere ziyaretler gerçekleştiren Başkan […]

Ak Parti ilçe Başkanı Rana Tellioğlu’ndan ev ve işyeri ziyaretleri
Ak Parti ilçe Başkanı Rana Tellioğlu’ndan ev ve işyeri ziyaretleri
Haber Merkezi
  • 1 Şubat 2023 19:22

Ak Parti Silopi ilçe Başkanı Avukat Rana Tellioğlu ve yönetim kurulu üyeleri ilçe merkezinde ikamet eden vatandaşların hem evlerine konuk oluyor hem de esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor.

İlçe birçok çalışma yapan Ak Parti Silopi ilçe Başkanı Avukat Rana Tellioğlu işyeri ve hane ziyaretlerini sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çeşitli yerlere ziyaretler gerçekleştiren Başkan Tellioğlu gittiği yerlerde sıcak sohbetler gerçekleştiriyor. Ziyarete ilişkin açıklama yapan Ak Parti Silopi ilçe Başkanı Avukat Rana Tellioğlu, “İlçemizin dört bir tarafında değerli hemşehrilerimizle “yüz yüze buluşmalarımıza devam ediyoruz.

Hane ve esnaf ziyaretlerimiz kapsamında İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte ilçemizde ikamet eden hemşehrilerimizin evlerine konuk olup ailelerimizle sohbet ettik.

Hoş sohbetleri ve misafirperverlikleri için şahsım ve teşkilâtım adına teşekkür ediyorum.

Bizler 2023 zaferi için sonsuz bir azimle çalışacak, gayret edecek ve herkes için kazanacağız.”dedi.