Başkan Haşimoğlu, TŞOF Denetim kuruluna seçildi

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu TŞOF’ta Fevzi Apaydın yeniden başkan seçilerek güven tazelediği 32.Olağan Genel Kurulunda Şırnak esnaf ve sanatkarlar odaları birliğiHeşar Haşimoğlu Denetim kuruluna seçildi. Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) 32.Olağan Genel Kurulu Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium kongre salonunda gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in […]

Başkan Haşimoğlu, TŞOF Denetim kuruluna seçildi
Başkan Haşimoğlu, TŞOF Denetim kuruluna seçildi
Haber Merkezi
  • Yayınlanma14 Haziran 2022 06:38
  • Güncelleme28 Aralık 2022 11:13

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu TŞOF’ta Fevzi Apaydın yeniden başkan seçilerek güven tazelediği 32.Olağan Genel Kurulunda Şırnak esnaf ve sanatkarlar odaları birliğiHeşar Haşimoğlu Denetim kuruluna seçildi.

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) 32.Olağan Genel Kurulu Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium kongre salonunda gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in yaptığı kongreye mevcut başkan Fevzi Apaydın tek aday olarak katıldı. Kongreye katılan delegelerin yeniden güvenin alan mevcut başkan Fevzi Apaydın yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu TŞOF’un yönetim kurulu listesi

Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium kongre salonunda gerçekleştirilen 32. Olağan Genel Kurul seçimlerinde kayıtlı delegelerin güvenine yeniden layık olan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın’ın yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Mehmet Yiğiner, Halit Yılmaz, Ünal Akdoğan, Veysel Sarı, Ali Fuat Şeker, Aziz Fatih Yılmaz, Ahmet Tural, Latif Altın, Ercan Soydaş, Rıza Tekin, Yücel Karakaya ve Süleyman Şahin’den oluştu. Denetim kurulu üyeliklerine ise Oktay Nuhoğlu, Heşar Haşimoğlu ve Eyüp Aksu seçildiler

Şırnak esnaf ve sanatkarlar odaları birliğinden escorts yapılan yazılı açıklamada;

Birlik Başkanımız Heşar HAŞİMOĞLU ve birliğimize bağlı Ulaştırma Hizmetleri meslek Odalarımızın Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu 32. olağan Genel Kuruluna Katılım sağladı. Birlik Başkanımızın Heşar HAŞİMOĞLU’ nunda Federasyon Denetim Kurulu Asil Üyeliğine seçildiği, Genel kurulda güven tazeleyen Başkan Fevzi APAYDIN ve Yönetimini Tebrik Eder, başarılar diliyoruz. Denildi.