Reklam

BAŞKAN RUŞEN TELLİOĞLU’NDAN VEKİL TATAR’A ZİYARET

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, Ak Parti Şırnak Milletvekili Arslan Tatar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu beraberinde AK Parti Görümlü Belde Başkanı Şükrü Bakış ile birlikte TBBM’e giderek Ak Parti Şırnak Milletvekili Arslan Tatar’ı ziyaret etti. Başkan Tellioğlu, “Şırnak Milletvekilimize şehrimize ve halkımıza büyük bir aşk ve heyecanla güzel hizmetler yapacağına […]

BAŞKAN RUŞEN TELLİOĞLU’NDAN VEKİL TATAR’A ZİYARET
BAŞKAN RUŞEN TELLİOĞLU’NDAN VEKİL TATAR’A ZİYARET
Haber Merkezi
  • 17 Haziran 2023 13:20
  • 21 Haziran 2023 13:23

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, Ak Parti Şırnak Milletvekili Arslan Tatar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu beraberinde AK Parti Görümlü Belde Başkanı Şükrü Bakış ile birlikte TBBM’e giderek Ak Parti Şırnak Milletvekili Arslan Tatar’ı ziyaret etti. Başkan Tellioğlu, “Şırnak Milletvekilimize şehrimize ve halkımıza büyük bir aşk ve heyecanla güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle bizlere göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakaların’dan dolayı sayın vekilimize teşekkür eder, yeni görevlerinde başarılar dilerim” dedi.

Başkan Ruşen Tellioğlu daha sonra AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç’ı ziyaret etti. Başkan Tellioğlu, “Mardin’i en iyi şekilde temsil edeceğine gazi meclisimizde Mardin’in sesini güçlü ve etkili bir şekilde duyuracağına Türkiye’ye hizmet etmek için var gücü ile çalışacağına inancımız tamdır. Hayırlı olsun” dedi.