Başkan Şükrü Bakış, “hizmetlerimizi herkesime ulaştırmak için çalışıyoruz”

Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış çalışma ekibi ile beldedeki herkesin beklentilerine vermeye hazır olduklarını ve daima yanlarında olduklarını söyledi. Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış beldeye yaptıkları hizmetleri herkesime eşit şekilde ulaştırmak için ekip arkadaşları ile çalıştıklarını söyledi. Başkan Bakış, “Değerli hemşehrilerim; Bir Beldenin Belediye Başkanı aynı zamanda o beldenin “Şehrül-Emin”idir. Üzerimizdeki bu sorumluluğun bilinciyle, çalışma […]

Başkan Şükrü Bakış, “hizmetlerimizi herkesime ulaştırmak için çalışıyoruz”
Başkan Şükrü Bakış, “hizmetlerimizi herkesime ulaştırmak için çalışıyoruz”
Haber Merkezi
  • Yayınlanma1 Haziran 2024 06:56
  • Güncelleme4 Haziran 2024 06:59

Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış çalışma ekibi ile beldedeki herkesin beklentilerine vermeye hazır olduklarını ve daima yanlarında olduklarını söyledi.

Görümlü Belediye Başkanı Şükrü Bakış beldeye yaptıkları hizmetleri herkesime eşit şekilde ulaştırmak için ekip arkadaşları ile çalıştıklarını söyledi.

Başkan Bakış, “Değerli hemşehrilerim; Bir Beldenin Belediye Başkanı aynı zamanda o beldenin “Şehrül-Emin”idir. Üzerimizdeki bu sorumluluğun bilinciyle, çalışma arkadaşlarımızla birlikte, beldemizdeki bütün kesimlerin beklentilerine cevap vermeye, iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya çalışıyoruz.

İnsana, çevreye ve doğaya değer veren, hoşgörünün egemen olduğu bir anlayışla hareket ediyor; emeğe, dayanışmaya ve insani değerlere sahip çıkmayı görev ediniyoruz. Bilmelisiniz ki; hayata geçirdiğimiz ve geçireceğimiz projeleri, sizlerin mutluluğu refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel beldemiz bir kimlik kazandırmak adına yapıyoruz” diye konuştu.