Reklam

Başkan Tatar çalışmaları yerinde inceledi

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar beldede devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, faaliyetlere ilişkin bilgiler aldı. Köprü başı mah 1140 Sokakta devam su hattı boru çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Tatar, çalışmalara ilişkin bilgi aldı. Ayrıca Cumhuriyet mahallesinde bakım ve onarımı yapılan ve su kapasitesini yükseltmek için gerekli çalışmaların tamamlandığı yeri ziyaret eden Başkan Tatar çalışmalara ilişkin […]

Başkan Tatar çalışmaları yerinde inceledi
Başkan Tatar çalışmaları yerinde inceledi
Haber Merkezi
  • 29 Ağustos 2022 11:16

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar beldede devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, faaliyetlere ilişkin bilgiler aldı.

Köprü başı mah 1140 Sokakta devam su hattı boru çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Tatar, çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Ayrıca Cumhuriyet mahallesinde bakım ve onarımı yapılan ve su kapasitesini yükseltmek için gerekli çalışmaların tamamlandığı yeri ziyaret eden Başkan Tatar çalışmalara ilişkin bilgi alarak denetimler gerçekleştirdi. Başkan Tatar, “hizmetlerin en kalitelisini hak eden Başverimli ‘Hemşehrilerimiz için durmadan çalışıyoruz” dedi.