BAŞKAN TATAR VE TELLİOĞLU’NDAN İŞYERİ AÇILIŞI

Silopi’de yeni faaliyete giren işyerinin açılışını Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu ve Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar gerçekleştirdi. Sanat sokağında gerçekleştirilen açılışa AK Parti Silopi İlçe Başkanı Rana Tellioğlu, Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar ve vatandaşlar katıldı. Sanat sokağında faaliyete giren Şahin Usta işyerinin açılışı yapılan duaların ardından kurdelesi kesilerek […]

BAŞKAN TATAR VE TELLİOĞLU’NDAN İŞYERİ AÇILIŞI
BAŞKAN TATAR VE TELLİOĞLU’NDAN İŞYERİ AÇILIŞI
Haber Merkezi
  • Yayınlanma4 Ekim 2023 09:31
  • Güncelleme7 Ekim 2023 09:32

Silopi’de yeni faaliyete giren işyerinin açılışını Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu ve Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar gerçekleştirdi.

Sanat sokağında gerçekleştirilen açılışa AK Parti Silopi İlçe Başkanı Rana Tellioğlu, Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar ve vatandaşlar katıldı.

Sanat sokağında faaliyete giren Şahin Usta işyerinin açılışı yapılan duaların ardından kurdelesi kesilerek hizmete girdi.

Açılışta bir konuşma yapan Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, “Açılışına katıldığımız Şahin Usta İşletmesinin şehrimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. İş yeri sahibi Nurullah Güneş’e yeni işyerinin hayırlı olmasını temenni ediyor ve kendilerine bol kazançlar diliyorum” dedi.

İşyeri sahibine hayırlı olsun dileklerini ileten Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu bol kazançlar diledi. Başkan Tellioğlu, “Silopimizde yeni işyerlerinin açılması bizleri sevindiriyor. İlçemize istihdam sağladığı gibi çeşitlilikte sunuyor. Bol bereketli kazançlar diliyorum. Hayırlı olsun” dedi.

AK Parti Silopi İlçe Başkanı Rana Tellioğlu ise ilçeye yeni bir işyeri kazandırdığı için Silopili vatandaşlar adına teşekkür etti. Başkan Rana Tellioğlu da işyeri sahibi Nurullah Güneş’e bol kazançlar dileyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.