Başkan Tatar’dan Demokrasi ve Milli Birlik Gününde mezarlık ziyareti

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününde şehit mezarlarını ziyaret etti. 15Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar belde sınırları içerisinde bulunan Köprübaşı ve Cumhuriyet mahalleleride bulunan şehitlerin kabristanlarını ziyaret etti. Başkan Tatar, “Aziz Şehitlerimizin ruhlarına dua ederek, Şehit mezarlarına karanfil bıraktık. Şehitlerimizin ailelerine Yüce […]

Başkan Tatar’dan Demokrasi ve Milli Birlik Gününde mezarlık ziyareti
Başkan Tatar’dan Demokrasi ve Milli Birlik Gününde mezarlık ziyareti
Haber Merkezi
  • Yayınlanma18 Temmuz 2022 09:48

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününde şehit mezarlarını ziyaret etti.

15Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar belde sınırları içerisinde bulunan Köprübaşı ve Cumhuriyet mahalleleride bulunan şehitlerin kabristanlarını ziyaret etti.

Başkan Tatar, “Aziz Şehitlerimizin ruhlarına dua ederek, Şehit mezarlarına karanfil bıraktık. Şehitlerimizin ailelerine Yüce Rabbimden sabrı cemil niyaz ediyoruz” dedi.

Silopi Cumhuriyet Meydanında düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününe katılan Başkan Tatar, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününde Silopi Cumhuriyet Meydanında hemşehrilerimiz ile birlikte şehitlerimizi yâd ettik. Gazilerimize minnet ve saygılarımızı sunduk. Bir kez daha şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlıklı, uzun ömür diliyoruz. Allah birliğimizi, dirliğimizi daim etsin” diye konuştu.