Reklam

BAŞKAN TATAR’DAN VALİ ATAY’A ZİYARET

Başverimli Belde Belediye Başkanı Medeni Tatar Şırnak Valisi Cevdet Atay’ı makamında ziyaret etti. Başverimli Belde Belediye Başkanı Medeni Tatar belde de yapımı devam eden ve yapılması planlanan projeler hakkında görüşmek üzere Şırnak Valisi Cevdet Ata’yı yerinde ziyaret etti. Ziyarete ilişkin sosyal medyadan bir açıklamada bulunan Başkan Tatar, “Şırnak Valimiz Sayın. Cevdet Atay’ı makamında ziyaret ettim. […]

BAŞKAN TATAR’DAN VALİ ATAY’A ZİYARET
BAŞKAN TATAR’DAN VALİ ATAY’A ZİYARET
Haber Merkezi
  • 2 Kasım 2023 14:11
  • 3 Kasım 2023 14:13

Başverimli Belde Belediye Başkanı Medeni Tatar Şırnak Valisi Cevdet Atay’ı makamında ziyaret etti.

Başverimli Belde Belediye Başkanı Medeni Tatar belde de yapımı devam eden ve yapılması planlanan projeler hakkında görüşmek üzere Şırnak Valisi Cevdet Ata’yı yerinde ziyaret etti. Ziyarete ilişkin sosyal medyadan bir açıklamada bulunan Başkan Tatar, “Şırnak Valimiz Sayın. Cevdet Atay’ı makamında ziyaret ettim.

Ziyaret vesilesi ile beldemizde yapımı devam eden ve yapılması planlanan projeler hakkında samimi ve verimli bir sohbetimiz oldu.

Türk Milletinin asil evlâdı sayın Cevdet Atay Valimize Yüce Türk Devletine ve Milletine hizmet yolunda görevlerinde üstün başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.