Reklam

Başkan Tatar’dan yeni işyerine ziyaret

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar yeni hizmet vermeye başlayan kuaför salonuna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İşyerine hayırlı olsun temennilerini ileten Başkan Tatar, “Silopi ilçemizde Ökten Plaza’da hizmet vermeye başlayan Başkent Kuaför işletme sahibi Rezan Ayaz kardeşime hayırlı olsun ziyaretinde bulundum. Silopi’de Berberlik ve Kuaförlük mesleği olan ve eski ustalardan, kuaför ve berberlerden, onlarca kuaför berber […]

Başkan Tatar’dan yeni işyerine ziyaret
Başkan Tatar’dan yeni işyerine ziyaret
Haber Merkezi
  • 25 Ocak 2023 07:04

Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar yeni hizmet vermeye başlayan kuaför salonuna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İşyerine hayırlı olsun temennilerini ileten Başkan Tatar, “Silopi ilçemizde Ökten Plaza’da hizmet vermeye başlayan Başkent Kuaför işletme sahibi Rezan Ayaz kardeşime hayırlı olsun ziyaretinde bulundum. Silopi’de Berberlik ve Kuaförlük mesleği olan ve eski ustalardan, kuaför ve berberlerden, onlarca kuaför berber ustası yetiştiren yılların berber ve kuaför ustası olan hemşehrimiz Rezan Tün’e hayırlı olmasını temenni eder, kendisine ve bütün esnaflarımıza bol ve bereketli kazançlar diliyorum.”dedi.