Başkan Tellioğlu belde halkını dinleyip soruları cevaplandırdı

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu belde halkı ile bir araya gelerek sorunları dinledi. Görümlü belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu belediye meclis üyeleri ile birlikte muhtarlar ve vatandaşlarla buluştu. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Başkan Tellioğlu şunları söyledi: “Bir gün değil, her gün halkımız ve esnafımızla iç içeyiz. Millet sevdasıyla, bitmez tükenmez azmimizle durmadan yolumuza devam ediyoruz. Belde […]

Başkan Tellioğlu belde halkını dinleyip soruları cevaplandırdı
Başkan Tellioğlu belde halkını dinleyip soruları cevaplandırdı
Haber Merkezi
  • Yayınlanma31 Mayıs 2021 10:34

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu belde halkı ile bir araya gelerek sorunları dinledi.

Görümlü belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu belediye meclis üyeleri ile birlikte muhtarlar ve vatandaşlarla buluştu. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Başkan Tellioğlu şunları söyledi:

“Bir gün değil, her gün halkımız ve esnafımızla iç içeyiz. Millet sevdasıyla, bitmez tükenmez azmimizle durmadan yolumuza devam ediyoruz. Belde muhtarlarımız, belediye meclis üyelerimiz ve belde vatandaşlarımız ile bir araya geldik biz onları dinledik, onlarda bizleri dinledi. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır deyip gönülleri birleştirerek hizmetlere devam edeceğiz. Tevazu, samimiyet ve gayret ile durmak yok, yola devam…”