Başkan Tellioğlu: “vatandaşlarımızın rahatı için çalışıyoruz”

Yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu çalışmalar nedeniyle vatandaşlara verilen rahatsızlığın geçici olduğunu bu rahatsızlığın sonundan vatandaşların rahata kavuşacağını dile getirdi. Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu; “Yıllardır yapılmayanı yapıyoruz. Sıcak Asfalt öncesi altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından başlayan yol yapım ve asfalt yenileme işlemine geçildi” dedi. Ana Caddede devam eden ve sona […]

Başkan Tellioğlu:  “vatandaşlarımızın rahatı için çalışıyoruz”
Başkan Tellioğlu:  “vatandaşlarımızın rahatı için çalışıyoruz”
Haber Merkezi
  • Yayınlanma28 Temmuz 2021 09:35
  • Güncelleme28 Temmuz 2021 10:47

Yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu çalışmalar nedeniyle vatandaşlara verilen rahatsızlığın geçici olduğunu bu rahatsızlığın sonundan vatandaşların rahata kavuşacağını dile getirdi.

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu; “Yıllardır yapılmayanı yapıyoruz. Sıcak Asfalt öncesi altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından başlayan yol yapım ve asfalt yenileme işlemine geçildi” dedi. Ana Caddede devam eden ve sona gelmekte olan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Tellioğlu belediye çalışanlarına kolaylıklar diledi.

Yapılan asfalt çalışmaları sırasında başta trafik sıkıntısı olmak üzere oluşan geçici sıkıntılardan dolayı vatandaşların sabırlı olmasını isteyen Başkan Tellioğlu, “Asfalt çalışmalarına başladık. Neredeyse hemen hemen sona geliyoruz. Bu süreçte trafik aksıyor, halkımıza rahatsızlık verdiğimizi düşünüyorum ama sıkıntı çekmeden rahata ulaşmak mümkün değil. O bakımdan çok mutluyuz. Çalışmalar Görümlü Beldemizi bir kat daha rahatlatacak ve güzelleştirecek. Görümlüye hayırlı uğurlu olsun” dedi.