Başkan Tellioğlu ve Başkan Tatar, şehit taziyesine katıldı

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu ve Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde askeri Tırın çırçır fabrikasının duvarına çarpması sonucu şehit olan Ulaştırma Uzman Çavuş Halit Altun’ın ailesine taziye ziyaretinden bulundular. Görümlü nüfusuna kayıtlı şehit Uzman Çavuş Halit Altun’un Mardin ili Midyat ilçesindeki baba evini ziyaret eden Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu ve Başverimli […]

Başkan Tellioğlu ve Başkan Tatar, şehit taziyesine katıldı
Başkan Tellioğlu ve Başkan Tatar, şehit taziyesine katıldı
Haber Merkezi
  • Yayınlanma10 Haziran 2021 06:28
  • Güncelleme29 Kasım 2021 10:57

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu ve Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde askeri Tırın çırçır fabrikasının duvarına çarpması sonucu şehit olan Ulaştırma Uzman Çavuş Halit Altun’ın ailesine taziye ziyaretinden bulundular.

Görümlü nüfusuna kayıtlı şehit Uzman Çavuş Halit Altun’un Mardin ili Midyat ilçesindeki baba evini ziyaret eden Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu ve Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar taziyelerini sundular.

Başkan Tellioğlu, “Görümlü Belde vatandaşımız olan ve Hatay’da görev esnasında geçirmiş olduğu elim trafik kazası sonucu şehit düşen Uzman Çavuş Halit Altun’un baba evi Midyat Şenköy’de kurulan taziye evinde ailesine, yakınlarına ve Görümlülü Hemşehrilerimiz ile beraber sabır ve başsağlığında bulunduk. Görümlülü şehidimizin ruhu şad olsun mekanı cennet olsun” dedi.