Reklam

Başkan Tellioğlu yol çalışmalarını inceledi

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu belde de yapılan yol çalışmalarını yerinden inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, “Vatandaşlarımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön vermeye devam ediyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz; Beldemizin hemen hemen her noktasında yol bakım, onarım, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Beldemiz sınırları içi çevre yolunda çöken asfalt kısımları tamamen sökülerek […]

Başkan Tellioğlu yol çalışmalarını inceledi
Başkan Tellioğlu yol çalışmalarını inceledi
Haber Merkezi
  • 17 Ekim 2022 14:24

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu belde de yapılan yol çalışmalarını yerinden inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, “Vatandaşlarımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön vermeye devam ediyoruz.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz; Beldemizin hemen hemen her noktasında yol bakım, onarım, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Beldemiz sınırları içi çevre yolunda çöken asfalt kısımları tamamen sökülerek zemin dolgusu yapılıp Asfaltlama faaliyetlerine başlıyoruz.”dedi.