Reklam

Başkan Tellioğlu’ndan hasta ziyaretleri

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu hasta ziyaretler gerçekleştirdi. Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu beldede ve Silopi Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastaları ziyaret etti. Beldedeki hastaları evlerinde ziyaret eden Başkan Ruşen Tellioğlu geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hasta ziyaretlerine Silopi Devlet hastanesinde devam eden Başkan Tellioğlu burada hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet etti. Hastalara huzurlu […]

Başkan Tellioğlu’ndan hasta ziyaretleri
Başkan Tellioğlu’ndan hasta ziyaretleri
Haber Merkezi
  • 24 Kasım 2020 06:45

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu hasta ziyaretler gerçekleştirdi.

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu beldede ve Silopi Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastaları ziyaret etti. Beldedeki hastaları evlerinde ziyaret eden Başkan Ruşen Tellioğlu geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hasta ziyaretlerine Silopi Devlet hastanesinde devam eden Başkan Tellioğlu burada hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet etti. Hastalara huzurlu ve sağlıklı bir ömür temennisinde bulunan Başkan Tellioğlu, “Bu zor günlerde hastalarımızı ziyaret ederek onların yalnız olmadıklarını ve daima yanlarında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Sağlık insanın en büyük hazinesidir. Allah şifasız dert vermesin. Rabbim Şifa versin” dedi.

Başkan Tellioğlu ayrıca ameliyat operasyonu geçiren belediye çalışanlarına da geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirerek hastalarla yakından ilgilendi.