Başverimli beldesinde geleneksel futbol turnuvası

Başverimli Belediyesi tarafından organize edilen Geleneksel Futbol Turnuvası Belediye Başkanı Medeni Tatar’ın başlama vuruşu ile başladı. Başverimli Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Futbol Turnuvası karşılaşmaları, Sertaş Halı sahada oynanıyor. Turnuvanın başlangıç vuruşunu yapan Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, tüm sporculara başarılar diledi. Müsabakalarda Real Wehsıt 3-8 Bey Motors, Bölge City 10-1 Tılkebin Spor, Sertaş Halı Saha […]

Başverimli beldesinde geleneksel futbol turnuvası
Başverimli beldesinde geleneksel futbol turnuvası
Haber Merkezi
  • Yayınlanma2 Haziran 2024 07:24
  • Güncelleme4 Haziran 2024 07:26

Başverimli Belediyesi tarafından organize edilen Geleneksel Futbol Turnuvası Belediye Başkanı Medeni Tatar’ın başlama vuruşu ile başladı.

Başverimli Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Futbol Turnuvası karşılaşmaları, Sertaş Halı sahada oynanıyor. Turnuvanın başlangıç vuruşunu yapan Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, tüm sporculara başarılar diledi.

Müsabakalarda Real Wehsıt 3-8 Bey Motors, Bölge City 10-1 Tılkebin Spor, Sertaş Halı Saha 14-2 Sındi Ünited’i mağlup etti.

Başkan Medeni Tatar, “Belediyemizin spora ve sporcuya verdiği değerle bu yıl düzenlediğimiz ve geleneksel hale gelen futbol turnuvamızda sporcularımız ter döküyor. Elenen takımımıza turnuvamıza renk kattıkları için teşekkür eder kalan takımlarımıza başarılar dileriz. Her maçın bir kaybedeni bir kazananı olur. Turnuvamızda mücadele eden tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.