Reklam

BAŞVERİMLİ’DE İLAÇLAMA ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Başverimli Belediyesi, yaz aylarının gelmesiyle birlikte halk sağlığını tehdit eden haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Halk sağlığına yönelik yoğun bir tempoda çalışan Başverimli Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, belde genelindeki parklarda da ilaçlama çalışmalarını aksatmıyor. Ekipler, çalışmalar kapsamında yaz aylarının gelmesiyle birlikte vatandaşların yoğun olarak kullandığı park ve bahçelerde sivrisinek ve haşerelere karşı […]

BAŞVERİMLİ’DE İLAÇLAMA ÇALIŞMASI SÜRÜYOR
BAŞVERİMLİ’DE İLAÇLAMA ÇALIŞMASI SÜRÜYOR
Haber Merkezi
  • 21 Haziran 2023 13:37

Başverimli Belediyesi, yaz aylarının gelmesiyle birlikte halk sağlığını tehdit eden haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Halk sağlığına yönelik yoğun bir tempoda çalışan Başverimli Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, belde genelindeki parklarda da ilaçlama çalışmalarını aksatmıyor. Ekipler, çalışmalar kapsamında yaz aylarının gelmesiyle birlikte vatandaşların yoğun olarak kullandığı park ve bahçelerde sivrisinek ve haşerelere karşı ilaçlama çalışması gerçekleştiriyor.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlarların kullanıldığı ilaçlama çalışmalarıyla haşerelerin vatandaşları rahatsız etmemeleri hedefleniyor.

Gerçekleştirilen ilaçlama çalışmalarından dolayı memnuniyetini belirten vatandaşlar da Başverimli Belediyesi’ne toplum sağlığına yönelik çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletiyor.