BİTMEYEN SİLOPİ-CİZRE KARAYOLUNDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Türkiye’nin en önemli sınır kapısı Habur’a ulaşımı sağlayan 30 Kilometrelik Silopi-Cizre karayolunda çalışmalar devam ediyor. Uluslararası Silopi-Cizre karayolunca çalışmalar sürüyor. Tarihi bir öneme sahip ticaretin kalbine giden ipekyolunda asfaltlama çalışmaları başladı. Yöre halkı tarafından bitirilemeyen yolda tekrar başlatılan çalışmalar şoför ve vatandaşları sevindirdi. VEKİL ARSLAN TATAR’DAN YOL PAYLAŞIMI Silopi-Cizre karayolunu bitirilmesi için gerekli çalışmaları gerçekleştiren […]

BİTMEYEN SİLOPİ-CİZRE KARAYOLUNDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
BİTMEYEN SİLOPİ-CİZRE KARAYOLUNDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Haber Merkezi
  • Yayınlanma3 Ağustos 2023 15:09
  • Güncelleme9 Ağustos 2023 15:15

Türkiye’nin en önemli sınır kapısı Habur’a ulaşımı sağlayan 30 Kilometrelik Silopi-Cizre karayolunda çalışmalar devam ediyor.

Uluslararası Silopi-Cizre karayolunca çalışmalar sürüyor. Tarihi bir öneme sahip ticaretin kalbine giden ipekyolunda asfaltlama çalışmaları başladı. Yöre halkı tarafından bitirilemeyen yolda tekrar başlatılan çalışmalar şoför ve vatandaşları sevindirdi.

VEKİL ARSLAN TATAR’DAN YOL PAYLAŞIMI

Silopi-Cizre karayolunu bitirilmesi için gerekli çalışmaları gerçekleştiren Ak parti Şırnak milletvekili Arslan Tatar yol çalışması ile ilgili sosyal medyadan şu paylaşımı yaptı:

“Cizre Silopi yol çalışması PMT seriminden sonra asfaltlama çalışmalarına başlandı.

Sağlık, Eğitim, Yol ve diğer eksiklerin giderilmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”