Reklam

Görümlü beldesinde yol genişletme çalışması

Görümlü Belediyesince Boğaz mahallesinde yol genişletme çalışması yapıldı. Görümlü Belediyesi çevreyolu bağlantı noktalarında araçların ve yayaların daha rahat ulaşım sağlamaları amacıyla yol genişletme çalışmalarına başladı. Boğaz mahallesinde sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi veren Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, “Fen işleri ekiplerimiz yaya ve yol güvenliğini sağlamak amacıyla Boğaz Mahallesindeki çevre yoluna giden yolları ile ihtiyaç duyulan […]

Görümlü beldesinde yol genişletme çalışması
Görümlü beldesinde yol genişletme çalışması
Haber Merkezi
  • 23 Haziran 2021 15:05

Görümlü Belediyesince Boğaz mahallesinde yol genişletme çalışması yapıldı.

Görümlü Belediyesi çevreyolu bağlantı noktalarında araçların ve yayaların daha rahat ulaşım sağlamaları amacıyla yol genişletme çalışmalarına başladı. Boğaz mahallesinde sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi veren Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, “Fen işleri ekiplerimiz yaya ve yol güvenliğini sağlamak amacıyla Boğaz Mahallesindeki çevre yoluna giden yolları ile ihtiyaç duyulan bölgelerde yol genişletme faaliyetlerini sürdürüyor.

Görümlü halkını daha iyi ve güzel bir beldeye kavuşturmak için ekiplerimiz çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor” dedi.