Görümlü Belediyesinden hız kesici kasis

Görümlü belediyesince beldenin ana caddesi olmak üzere mahalle ve sokaklarda yayaların daha güvenli bir şekilde yürümelerini sağlamak amacıyla hız kesici kasis ve tümsekler kuruldu. Tehlikeyi en aza indirmek ve görünürlüğü arttırmak amacıyla; kasis yerleştirme  ve tümsek renklendirme çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Görümlü Belediye Başkan Vekili Sabri Oktay çalışmaları yerinde inceledi. Oktay, “Ekiplerimiz, Ana cadde, Mahalle […]

Görümlü Belediyesinden hız kesici kasis
Görümlü Belediyesinden hız kesici kasis
Haber Merkezi
  • Yayınlanma9 Kasım 2022 15:21

Görümlü belediyesince beldenin ana caddesi olmak üzere mahalle ve sokaklarda yayaların daha güvenli bir şekilde yürümelerini sağlamak amacıyla hız kesici kasis ve tümsekler kuruldu.

Tehlikeyi en aza indirmek ve görünürlüğü arttırmak amacıyla; kasis yerleştirme  ve tümsek renklendirme çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Görümlü Belediye Başkan Vekili Sabri Oktay çalışmaları yerinde inceledi.

Oktay, “Ekiplerimiz, Ana cadde, Mahalle ve sokaklarımızda seyir eden araçların hızlı gitmesini önlemek ve yaya güvenliğini artırmak için yapılan hız sınırlayıcı kasislerin zemin boyama işlemlerine belirlenen çalışma programı kapsamında devam edecektir.” Dedi.