Görümlü belediyesinden ışıklandırma çalışması

Görümlü belediyesi vatandaşların talebi üzerine beldede aydınlatma çalışmalarına başlandı. 11 Kasım 2020’de vatandaşların aydınlatma talebi başvurusu üzerine Görümlü belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu çalışma başlattı. Belde de ışıklandırma direklerinin ve ışıklandırma sisteminin kurulmasına ve direklerin yerleştirilmesine başlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, “Beldemizin her noktasını, imkanlarımız doğrultusunda işleyip, yaşam kalitesi yüksek bir belde haline […]

Görümlü belediyesinden ışıklandırma çalışması
Görümlü belediyesinden ışıklandırma çalışması
Haber Merkezi
  • Yayınlanma18 Aralık 2020 08:30
  • Güncelleme18 Aralık 2020 08:33

Görümlü belediyesi vatandaşların talebi üzerine beldede aydınlatma çalışmalarına başlandı.

11 Kasım 2020’de vatandaşların aydınlatma talebi başvurusu üzerine Görümlü belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu çalışma başlattı. Belde de ışıklandırma direklerinin ve ışıklandırma sisteminin kurulmasına ve direklerin yerleştirilmesine başlandı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, “Beldemizin her noktasını, imkanlarımız doğrultusunda işleyip, yaşam kalitesi yüksek bir belde haline getirene kadar durmak yok yola devam edeceğiz. Beldemizde bulunan ana caddelerimizin, sokaklarımızın vatandaşlarımızca daha güvenli bir şekilde kullanılabilmesi ve görsellik açısından daha iyi bir görünüm kazandırmak adına, 11 Kasım 2020 tarihinde vatandaşların talebi üzerine, vatandaşlara söz verdiğimiz tarihten bugüne vaatleri bir bir yerine getirip ışıklandırma direklerinin ve ışıklandırma sisteminin kurulumuna direklerin yerleştirilmesine başlandı. Görümlümüzün her köşesine ulaşana dek çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.