Görümlü Belediyesinden öğretmen ve öğrencilere moral gezisi

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu Aile Destek Merkezinde kurs gören eğitmen ve öğrenciler için Mardin-Diyarbakır gezisi düzenledi. Görümlü Belediyesi ilçede ikamet eden öğretmenler ve beldede kurs gören öğrencileri gezi ile buluşturdu. Aile Destek Merkezi (Görümlü ADEM) bünyesinde kurs veren öğretmen ve kursiyer öğrencileri için Midyat-Mardin ve Diyarbakır gezi turu düzenlendi. İlk kez gezi ile buluşan […]

Görümlü Belediyesinden öğretmen ve öğrencilere moral gezisi
Görümlü Belediyesinden öğretmen ve öğrencilere moral gezisi
Haber Merkezi
  • Yayınlanma25 Mayıs 2022 12:04

Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu Aile Destek Merkezinde kurs gören eğitmen ve öğrenciler için Mardin-Diyarbakır gezisi düzenledi.

Görümlü Belediyesi ilçede ikamet eden öğretmenler ve beldede kurs gören öğrencileri gezi ile buluşturdu. Aile Destek Merkezi (Görümlü ADEM) bünyesinde kurs veren öğretmen ve kursiyer öğrencileri için Midyat-Mardin ve Diyarbakır gezi turu düzenlendi. İlk kez gezi ile buluşan genç kızlar, adeta geçmişe kısa bir yolculuk yaptılar. Kültürel gezi programı kapsamında tarihi yerleri ve inanç merkezleri ziyaret edildi.

Gezi programı öğretmen ve öğrencileri memnun ederken Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu’da bu tür etkinliklerin devam edeceği sözünü verdi. Başkan Tellioğlu, “Özellikle gençlerimizi ve çocuklarımızı çok önemsiyoruz. Her fırsatta onları farklı alanlara taşıma ve etkinliklerle buluşturma çabası veriyoruz. Bu kapsamda da hiç gezi ile buluşmayan çocuklarımızı, gençlerimizi geziye gönderip gezdirdik. Temel belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal belediyecilik alanında da çalışmalarımızı hızla sürdürmeye devam ediyoruz” dedi.

Öte yandan geziye katılan Dikiş Nakış kursu ve El Sanatları kursu ve 16 öğrenci 2 öğretmen için moral motivastonu artırmak amacıyla gezi düzenlendi. Öğretmen ve öğrenciler de etkinlikte yer almanın mutluluğunu yaşarken, onlara bu imkanı sağlayan Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu’na da teşekkür ettiler.