Reklam

Harran Kaymakamı Cihat Koç Silopi kaymakamlığına atandı

Şırnak’ın Silopi ilçesine, 2022 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Şanlıurfa Harran ilçesi Kaymakamı Cihat Koç, atandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Resmi Gazete’de yayımlanan 2022 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Silopi Kaymakamı  Can Kazım Kuruca , Aydın Didim ilçesine atanırken, Şanlıurfa Harran ilçesi Kaymakamı Cihat Koç ise Silopi Kaymakamı olarak atandı. Silopi […]

Harran Kaymakamı Cihat Koç Silopi kaymakamlığına atandı
Harran Kaymakamı Cihat Koç Silopi kaymakamlığına atandı
Haber Merkezi
  • 15 Ağustos 2022 22:38

Şırnak’ın Silopi ilçesine, 2022 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Şanlıurfa Harran ilçesi Kaymakamı Cihat Koç, atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Resmi Gazete’de yayımlanan 2022 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Silopi Kaymakamı  Can Kazım Kuruca , Aydın Didim ilçesine atanırken, Şanlıurfa Harran ilçesi Kaymakamı Cihat Koç ise Silopi Kaymakamı olarak atandı.

Silopi kaymakamlığına atanan Cihat Koç aslen Trabzon Çaykaralı olup İstanbul Fatih doğumludur. Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden 2010 yılında mezun olan Kaymakam 2012-2014 yıllarında Gelir İdaresi  Başkanlığında Gelir Uzmanı olarak çalışmıştır. Akabinde 103. Dönem Mülki İdare amiri olarak Çanakkale’ de görevine başladı. Sırasıyla Kayseri Bünyan ve Tokat Artova ilçelerinde vekaleten, Sakarya Taraklı ve Kahramanmaraş Nurhak ilçelerinde asaleten kaymakamlık yaptı. 14 Temmuz 2020 tarihli 2020/362 sayılı Cumhurbaşkanı Karanamesi ile Şanlıurfa Harran’a atandı. Yurtdışı eğitimini İngiltere Liverpool Üniversitesinde tamamlayan Kaymakamımız evli ve bir çocuk babasıdır.