Hastane Yönetiminden Başkanlara Teşekkür Plaketi

SİLOPİ Gazetesi- Silopi Devlet Hastanesi yönetimi tarafından Başverimli ve Görümlü Belde belediye başkanlarına teşekkür plaketi verildi. Devlet Hastanesi tarafından davet edilen Başverimli Belde Belediye Başkanı Medeni Tatar, Görümlü Belde Belediye Başkanı Ruşen Telloğlu ile AK Parti Silopi İlçe Başkanı Rana Tellioğlu’na, hastane yönetimince yaptıkları katkıdan ötürü teşekkür plaketi verildi. Misafirler ile bir süre sohbet eden […]

Hastane Yönetiminden Başkanlara Teşekkür Plaketi
Hastane Yönetiminden Başkanlara Teşekkür Plaketi
Silopi GAZETESİ
  • Yayınlanma5 Aralık 2019 11:04
  • Güncelleme29 Kasım 2021 10:57

SİLOPİ Gazetesi- Silopi Devlet Hastanesi yönetimi tarafından Başverimli ve Görümlü Belde belediye başkanlarına teşekkür plaketi verildi.

Devlet Hastanesi tarafından davet edilen Başverimli Belde Belediye Başkanı Medeni Tatar, Görümlü Belde Belediye Başkanı Ruşen Telloğlu ile AK Parti Silopi İlçe Başkanı Rana Tellioğlu’na, hastane yönetimince yaptıkları katkıdan ötürü teşekkür plaketi verildi.

Misafirler ile bir süre sohbet eden hastane yönetimi, plaketin ardından toplu fotoğraf çekti. Başverimli Belde Belediye Başkanı Medeni Tatar, Görümlü Belde Belediye Başkanı Ruşen Telloğlu, AK Parti Silopi İlçe Başkanı Rana Tellioğlu da hastane yönetimine teşekkürlerini iletti.