Reklam

Jotun’dan Silopi’deki okula boya desteği

Jotun boya firmasınca Silopi ilçesine bağlı Çiftlik köyü ilkokuluna 45 kutu boya desteğinde bulundu.   Çiftlik İlkokulu öğretmenlerinin iletişime geçerek boya talebinde bulunduğu Jotun firması 45 kutu boyayı okula gönderdi. Okulun boyaları Silopi ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Aşlığ ve firma sahiplerince okul idaresine teslim edildi. Okulun iç ve dış cephesini karşılayacak boya için […]

Jotun’dan Silopi’deki okula boya desteği
Jotun’dan Silopi’deki okula boya desteği
Haber Merkezi
  • 20 Ekim 2022 06:12

Jotun boya firmasınca Silopi ilçesine bağlı Çiftlik köyü ilkokuluna 45 kutu boya desteğinde bulundu.

 

Çiftlik İlkokulu öğretmenlerinin iletişime geçerek boya talebinde bulunduğu Jotun firması 45 kutu boyayı okula gönderdi. Okulun boyaları Silopi ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Aşlığ ve firma sahiplerince okul idaresine teslim edildi. Okulun iç ve dış cephesini karşılayacak boya için ise önümüzdeki günlerde çalışma yapılacak.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Silopi ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Aşlığ, “Bu okulumuzun eski bir okul olması itibari ile bakım onarıma ihtiyacı vardı. Bizim de elimizden geldiğince bakım onarımlarını yapmıştık. Ancak boya ihtiyacını karşılayacak durumda değildik daha, sağolsun firmada olaya kayıtsız kalmayarak gelip yerinde keşif yaparak okulun iç ve dış boya ihtiyacını karşılamak üzere, ihtiyaçları gidermek üzere boya göndermişlerdir. Bugünde onların teslimi için geldik ve bu konuda firmamıza teşekkür ederiz. En yakın zamanda gönderdikleri 45 adet iç ve dış boyayı işçileri ayarlayarak okulumuzu tertemiz hale getireceğiz” dedi.

Jotun boya Silopi sorumlusu inşaat mühendisi Deniz Özgür Azizoğlu, “Çiftlik ilkokulundan bir hocamız okulun durumunu anlatacak şekilde genel merkezimizle irtibata geçti. Tabi milli eğitim müdürlüğümüz bazılarını kendileri üstlense de bizim üstümüze düşenleri bizde yapmak istedik. Bundan dolayı genel merkezden gelen bölge sorumlumuzla beraber okula keşfe geldik. Okulun iç ve dış boya ihtiyaçlarını jotun boya olarak üstlendik. Çocuklarımızın daha temiz daha sağlık bir ortamda eğitim almasını istedik” dedi.

Jotun boya hakkında bilgi veren Azizoğlu şunları söyledi:

“Jotun boya bir endüstriyel boya markası olup hem iç hem de dış cephe için kullanıma uygundur. Bir Norveç markası olan jotun,1960 yılında kurulmuş olup günümüze kadar önemli ölçüde yol almış olur endüstriyel boya sektöründe Uluslararası bir başarıya ulaşmıştır.bu nedenden dolayı en güçlü boya markası olarak da kabul edilmektedir. Dünya genelinde 45 fabrikası ile faaliyetlerini sürdürmekte olan jotun boya ülkemizde de fabrikaları bulunmaktadır.

Jotun boya uzun yılların deneyimine ve aynı zamanda önemli ar-ge çalışmaları neticesinde şu an dünya çapında 100’den fazla ülkeye satış yapmakta ve hem iç hem de dış cephe boyası olarak satışa sunulmaktadır. Olduğu kalite standartları sayesinde tüketici memnuniyeti o da bir marka anlayışı ön plandadır.

Özellikle de söz konusu dış cephe boyası ise jotun boya oldukça zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı olması ile ön plana çıkar.

İç cephe söz konusu olduğunda ise jotun boyanın pek çok farklı seçeneği vardır. Örneğin çocuk odası için kirlenmeyen bir boya sizlere sunulur.

Amaç dekorasyon olduğunda da yine jotun boya beklentileri karşılamaktadır. Nitekim hem sağlıklı hem de kolay uygulanabilir olması gibi özellikleri sayesinde dekorasyonun önemli olduğu iç cephe çalışmalarında en iyi verimi elde etmenizi sağlar. Bu bağlamda yüzlerce farklı renk seçeneği olduğunu da belirtmek gerekir.

Jotun Dış Cephe Boya Özellikleri

Duvara hayat veren boyadır. Boya kalitesi duvarın kalitesini artırır. İnsanların yaşam kalitesini artıran şeylerden birisi de yaşanılan ortamda kullanılan dekorasyon malzemeleridir. Jotun dış cephe boya genelde binaları özelde insanların yaşam alanlarını güzelleştirir. Dış cephe boyalar renkleri, dokuları ve kaliteleri ile aynı zamanda yerleşim alanlarının daha güzel görünmesini sağlar. Uzun yıllardır endüstriyel boya markası olarak hizmet veren ve Türkiye’de dahil olmak üzere pek çok ülkede önemli bir müşteri potansiyeline sahip olan Jotun Boya, kaliteli ürün yelpazesi ve zengin ürün skalası ile yaşam alanlarınızı güzelleştiriyor.

 

Dış cephe boya markası olarak Türkiye mantolama uygulamalarında da sıklıkla tercih edilen Jotun boyanın sahip olduğu ayırt edici özellikler markayı tercih edilir kılmaktadır. Jotun dış cephe boya ürünleri yüzeye çok iyi tutunur. Boyanın yüzeye iyi tutunması ve nüfuz etmesi kaliteli olduğunun göstergesidir. Binaları daha güzel ve estetik göstermek üzere formüle edilmiş olan Jotun Boya ürünlerinde bağlayıcı elementler yeterli miktarda bulunmaktadır ve bu özellik boyanın uzun yıllar ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Jotun boya ürünleri UV ışınlarına karşı yüksek dayanım gösterir. Mükemmel dış cephe koruması sunan Jotun boya duvarları 20 yıla kadar korur. Düşük kir tutma özelliği Jotun boyayı benzerlerinden farklı kılmaktadır. Jotun dış cephe boya uygulamaları ile binanızın yaşını sabitleyerek daha estetik ve genç görünmesini sağlayabilirsiniz. Suya, neme ve alkaliye dayanımı yüksek olan ürünler, nem ve küf oluşumuna engel olur. Jotun boya, piyasada bulunan dış cephe boyalarına göre iki kat fazla ısı yalıtım özelliğine sahiptir.

Jotun boya, dış cephe ürünleri gibi iç cephe boya çeşitleriyle de mekanları güzelleştiriyor. Markanın iç cephe ürünleri yüksek kapatıcılık özelliğine sahiptir ve uygulamadan mükemmel sonuç alınmasını sağlar. Doğal ve mat dokusu ile dikkat çeken Jotun iç cephe boya çeşitleri silinebilir özelliğe sahiptir. Mükemmel renk deneyimi sunan marka, zengin renk skalası ile herkesi kendi tarzını yansıtan yaşam alanlarına sahip olmasını sağlar. Kolay uygulanan ve yüzeye mükemmel nüfuz eden Jotun iç cephe boyaları ile hayalinizdeki mükemmel dekorasyonu hayata geçirebilir, renklerin mükemmel uyumunu yaşam alanlarınıza yansıtabilirsiniz.

1970 yılından beridir dünya çapında hizmet vermekte olup şimdiye kadar tamamlanır önemli projeler göz önünde bulundurulduğunda dünya çapındaki pek çok büyük beton ve metal yapıların boyanmasında jotun boya tercih edildiği gerçeği ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu doğrultuda şirketin sektörde ne Derici lider bir konumda olduğunu daha net bir şekilde gözlemleyebiliyoruz. Firmamız Jotun Boya bayii olarak, sizlere en nitelikli boya çözümlerini, malzeme ve uygulama boyutu ile sunmaktadır.”