Korona virüsü yenen 70 yaş üstü hastalar alkışlarla taburcu edildi

Silopi GAZETESİ – Şırnak’ta yeni tip korona virüs tedavisi tamamlanan ikisi 70 yaş üstü üç kişi, sağlık çalışanlarının alkışları eşliğinde taburcu edildi.Bir süre önce göğüs ağrısı, nefes darlığı, yüksek ateş ve öksürük şikayetiyle Şırnak Devlet Hastanesi’ne başvuran Ramazan Alkan (78), Ramazan Tuncay (71) ve bir muvazzaf askerin korona virüs test sonuçları pozitif çıktı. Hastalar, Şırnak […]

Korona virüsü yenen 70 yaş üstü hastalar alkışlarla taburcu edildi
Korona virüsü yenen 70 yaş üstü hastalar alkışlarla taburcu edildi
silopihaber
  • Yayınlanma19 Nisan 2020 08:38

Silopi GAZETESİ – Şırnak’ta yeni tip korona virüs tedavisi tamamlanan ikisi 70 yaş üstü üç kişi, sağlık çalışanlarının alkışları eşliğinde taburcu edildi.
Bir süre önce göğüs ağrısı, nefes darlığı, yüksek ateş ve öksürük şikayetiyle Şırnak Devlet Hastanesi’ne başvuran Ramazan Alkan (78), Ramazan Tuncay (71) ve bir muvazzaf askerin korona virüs test sonuçları pozitif çıktı. Hastalar, Şırnak Devlet Hastanesinde 15 günlük tedavilerinin ardından sağlıklarına kavuştu. Alkan ve Tuncay sağlık personelinin alkışları eşlinde evlerinde gönderilirken, hastalar da sağlık çalışanlarını alkışlayarak teşekkür etti.
Kentte önceki gün taburcu edilen 9 hasta ile birlikte korona virüsü yenip sağlığına kavuşan hasta sayısı 12 oldu.