MHP Silopi ilçe başkanlığı 1. olağan kongresi yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şırnak Silopi İlçe Teşkilatı 1olağan kongresini yaptı. Tek liste halinde yapılan kongrede Başkanlığa Koçero Saluci seçildi. Silopi Görümlü yolu üzerinde bulunan özel bir tesiste yapılan kongreye MHP Şırnak İl Başkanı Halil Tatar, Siyası Parti ilçe Başkanları, Şırnak Eski Belediye Başkanı Beşir Tatar, Belde Başkanları, MHP İl ve İlçe yöneticileri ile çok […]

MHP Silopi ilçe başkanlığı 1. olağan kongresi yapıldı
MHP Silopi ilçe başkanlığı 1. olağan kongresi yapıldı
Haber Merkezi
  • Yayınlanma27 Ekim 2020 17:18

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şırnak Silopi İlçe Teşkilatı 1olağan kongresini yaptı. Tek liste halinde yapılan kongrede Başkanlığa Koçero Saluci seçildi.

Silopi Görümlü yolu üzerinde bulunan özel bir tesiste yapılan kongreye MHP Şırnak İl Başkanı Halil Tatar, Siyası Parti ilçe Başkanları, Şırnak Eski Belediye Başkanı Beşir Tatar, Belde Başkanları, MHP İl ve İlçe yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede, gündem maddelerinin görülmesinin ardından seçime geçildi.

Tek liste ile yapılan seçimde mevcut ilçe başkanı Koçero Saluci, tüm delegelerin oyunu alarak MHP Silopi İlçe Başkanlığına seçildi.

Kongre sonrası açıklamada bulunan MHP Silopi İlçe Başkanı Koçero Saluci partilerinin 1. Olağan kongrelerini gerçekleştirdiğini söyledi.

Başkan Saluci şunları söyledi:

“Kongremize geniş bir katılım sağlandı. Bana bu görevi layık olan partimize ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Devir aldığım bayrağı en yükseklere çıkarmak için elimizden gelen bütün imkanları kullanacağız.”