MİLLİ SAVUNMA BAKANI YAŞAR GÜLER, ŞIRNAK’TA ESNAF ZİYARETİ YAPTI

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere gittiği Şırnak’ta esnafı ziyareti yaptı. Millîi Savunma Bakanı Yaşar Güler, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak ve Bakan Yardımcıları Alpaslan Kavaklıoğlu ve Şuay Alpay ile Şırnak sokaklarında dolaşarak esnafı ziyaret etti ve hayırlı işler diledi. Bakan Yaşar Güler, Şırnaklı vatandaşlarla çay içerek sohbet etti. Bakan Güler Hakkari’ye geçti […]

MİLLİ SAVUNMA BAKANI YAŞAR GÜLER, ŞIRNAK’TA ESNAF ZİYARETİ YAPTI
MİLLİ SAVUNMA BAKANI YAŞAR GÜLER, ŞIRNAK’TA ESNAF ZİYARETİ YAPTI
Haber Merkezi
  • Yayınlanma24 Ağustos 2023 12:44

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere gittiği Şırnak’ta esnafı ziyareti yaptı.

Millîi Savunma Bakanı Yaşar Güler, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak ve Bakan Yardımcıları Alpaslan Kavaklıoğlu ve Şuay Alpay ile Şırnak sokaklarında dolaşarak esnafı ziyaret etti ve hayırlı işler diledi. Bakan Yaşar Güler, Şırnaklı vatandaşlarla çay içerek sohbet etti.

Bakan Güler Hakkari’ye geçti
Şırnak’ta inlemelerini tamamlayan Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığında inceleme ve denetlemelerde bulundu.Milli Savunma Bakanlığının sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, dün gerçekleştirdiği Şırnak ziyaretinin ardından Hakkâri’ye geçerek Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığında inceleme ve denetlemelerde bulundu. Bakan Yaşar Güler’in beraberinde; Genelkurmay Başkanı Org. Metin Gürak, Kara Kuvvetleri Komutanı Org. Selçuk Bayraktaroğlu, Bakan Yardımcıları Alpaslan Kavaklıoğlu ve Şuay Alpay ile 2’nci Ordu Komutanı Korg. Metin Tokel de ziyarette yer aldı” ifadelerine yer verildi.