Reklam

‘’Muhtarlar Devletin Temsilcisidir’’

Tüm ülkede olduğu gibi Şırnak’ın Cizre ilçesinde de 19 Ekim Muhtarlar günü kutlandı. Cizre kaymakamının daveti üzerine kaymakamlığa gelen Cizre ilçesine bağlı mahalle ve köy muhtarları Kaymakam Davut Sinanoğlu ile diğer kurum müdürleri tarafından karşılandı. İlçe Özel İdare Müdürü, KHGB Müdürü ve Yazı İşleri Müdürü ile birlikte, Cizre Muhtarlar Derneği ve beraberlerindeki 30 muhtar tarafından […]

‘’Muhtarlar Devletin Temsilcisidir’’
‘’Muhtarlar Devletin Temsilcisidir’’
baykal
  • 21 Ekim 2019 07:07
  • 2 Aralık 2019 09:49

Tüm ülkede olduğu gibi Şırnak’ın Cizre ilçesinde de 19 Ekim Muhtarlar günü kutlandı.

Cizre kaymakamının daveti üzerine kaymakamlığa gelen Cizre ilçesine bağlı mahalle ve köy muhtarları Kaymakam Davut Sinanoğlu ile diğer kurum müdürleri tarafından karşılandı.

İlçe Özel İdare Müdürü, KHGB Müdürü ve Yazı İşleri Müdürü ile birlikte, Cizre Muhtarlar Derneği ve beraberlerindeki 30 muhtar tarafından gerçekleştirilen etkimlikte, Alibey Mahalle Muhtarı ve Dernek Başkanı Seyithan Tuncer, Kaymakam Sinanoğlu’na çiçek takdim etti.

Muhtarlarla bir süre sohbet eden Kaymakam Sinanoğlu, devletin temsilcileri olan ve ülkemizin en köklü teşkilatlarından birine mensup muhtarların, 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlu olsun diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sinanoğlu, seçimle göreve gelerek yerel demokrasinin temsilcileri olarak nitelendirdiği muhtarlara çalışmalarında kolaylık ve başarı dilerim. Dedi.