Öğrencilere rahat bir ulaşım için İŞ BİRLİĞİ..

Cizre Belediye başkanı asfaltlama çalışmaları ile okullarda yapılan çalışmaları yerinde inceledi Cizre belediyesi ve Şırnak İl Özel İdare müdürlüğü tarafından Cizre ve Köy Yollarındaki Asfaltlama ve Okullar Bölgesindeki çalışmalarını yerinde inceledi. Cizre belediye başkanı Faik ARICAN, Köy Yollarındaki Asfaltlama ve Okullar Bölgesindeki Çalışmaları Yerinde İnceledi. ‘’Öğrencilerimizin okullarına daha rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlamak için Belediyemiz […]

Öğrencilere rahat bir ulaşım için İŞ BİRLİĞİ..
Öğrencilere rahat bir ulaşım için İŞ BİRLİĞİ..
baykal
  • Yayınlanma29 Kasım 2017 06:27
  • Güncelleme2 Aralık 2019 09:51

Cizre Belediye başkanı asfaltlama çalışmaları ile okullarda yapılan çalışmaları yerinde inceledi

Cizre belediyesi ve Şırnak İl Özel İdare müdürlüğü tarafından Cizre ve Köy Yollarındaki Asfaltlama ve Okullar Bölgesindeki çalışmalarını yerinde inceledi.

Cizre belediye başkanı Faik ARICAN, Köy Yollarındaki Asfaltlama ve Okullar Bölgesindeki Çalışmaları Yerinde İnceledi.

‘’Öğrencilerimizin okullarına daha rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlamak için Belediyemiz ile İl Özel İdaremiz işbirliği ile çalışıyoruz’’ diyen Cizre Belediye Başkanı Faik ARICAN birim müdürleri ile birlikte okullar bölgesindeki yapımı devam eden ve tamamlanan okulları yerinde inceledi. İncelemenin ardından Kocapınar köyü, Aşağıçeşme köyü, Yalıntepe köyü, Kaya köy ve grup yolu BSK asfalt çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldıktan sonra çalışma sahalarından ayrıldı.