REKTÖR ALKIŞ GAZETECİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdurrahim Alkış, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Şırnak’ta görev yapan basın mensuplarıyla düzenlenen yemek programında bir araya geldi. Şırnak Üniversitesi Konuk Evinde düzenlenen yemek programına Üniversite Rektörü Prof. Dr. Abdurrahim Alkış, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. E. Mustafa Eyyuboğlu, Özel Kalem Müdürü Mehmet Nesim Varol, Sağlık Kültür ve Spor Daire […]

REKTÖR ALKIŞ GAZETECİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
REKTÖR ALKIŞ GAZETECİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
Haber Merkezi
  • Yayınlanma11 Ocak 2023 16:15

Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdurrahim Alkış, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Şırnak’ta görev yapan basın mensuplarıyla düzenlenen yemek programında bir araya geldi.

Şırnak Üniversitesi Konuk Evinde düzenlenen yemek programına Üniversite Rektörü Prof. Dr. Abdurrahim Alkış, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. E. Mustafa Eyyuboğlu, Özel Kalem Müdürü Mehmet Nesim Varol, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Emin Korkmaz’ın yanı sıra Şırnak’ta görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları katıldı.

Toplantıda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Rektörümüz Prof. Dr. Alkış, gece gündüz demeden toplumu bilgilendirmek adına fedakârca çalışarak kamu hizmeti görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışan gazetecilerin ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.  Basın mensupları ile bir süre sohbet eden Rektör Prof. Dr. Alkış, üniversitemizin son durumu ile ilgili gazetecileri bilgilendirdi.

Şırnak’ta görev yapan basın mensupları da düzenlenen program için Rektörümüz Prof. Dr. Alkış’a teşekkür ettiler. Yemek programı, Rektörümüz Prof. Dr. Alkış’ın günün anısına basın mensuplarına hediye takdiminin ardından hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.