SİLOPİ KAYMAKAMI CİHAT KOÇ’UN TALİMATI İLE JİMNASTİK SALONU YENİLENDİ

Silopi Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde bulunan jimnastik solunu Silopi Kaymakamı Cihat Koç’un talimatıyla onarımdan geçirilerek yeni malzemeler ile birlikte tekrar hizmete açıldı. Yenilenen jimnastik salonu için düzenlenen açılış törenine Silopi Kaymakamı Cihat Koç, Şırnak Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdullah Ayar, Silopi Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Öner Akdan katıldı. Öğrencilerin jimnastik yaptıkları alanın […]

SİLOPİ KAYMAKAMI CİHAT KOÇ’UN TALİMATI İLE JİMNASTİK SALONU YENİLENDİ
SİLOPİ KAYMAKAMI CİHAT KOÇ’UN TALİMATI İLE JİMNASTİK SALONU YENİLENDİ
Haber Merkezi
  • Yayınlanma25 Temmuz 2023 14:46
  • Güncelleme9 Ağustos 2023 14:48

Silopi Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde bulunan jimnastik solunu Silopi Kaymakamı Cihat Koç’un talimatıyla onarımdan geçirilerek yeni malzemeler ile birlikte tekrar hizmete açıldı.

Yenilenen jimnastik salonu için düzenlenen açılış törenine Silopi Kaymakamı Cihat Koç, Şırnak Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdullah Ayar, Silopi Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Öner Akdan katıldı.

Öğrencilerin jimnastik yaptıkları alanın dar olması nedeniyle genişletilmesi için çalışma başlatan Silopi Kaymakamı Cihat Koç, yapılan çalışmanın ardından salona yeni jimnastik malzemesi alınması için destekte bulundu. Donanımlı olan salonda öğrenciler artık daha rahat spor yapabiliyor. Açılışı yapılan salonda öğrenciler aerobik hareketler yaparak Kaymakam Cihat Koç’a teşekkür etti.

Silopi Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Öner Akdan, “4-6 ve 7-13 yaş arası 2 kategoride kurslarımız haftanın her günü verilmektedir. Donanımlı bir jimnastik kursumuz oldu. Jimnastik aletlerimiz kaliteli ve profesyonel malzemeler. 2 antrenörümüz bulunmaktadır. Hem temelde hem de performans sporcular için dersler verilmektedir. Amacımız milli takıma sporcu yetiştirmektir. Kulüp seviyesinde öğrenciler yetiştirip müsabakalarda değerlendirmek istiyoruz. Sayın Kaymakamımızın destekleriyle jimnastik alanımız genişletilmiştir. Toplamda 155 öğrencimiz bulunmaktadır. Bunlardan 20 tanesi performans sporcusudur” dedi.