Reklam

SİLOPİ Protokolü ile İşçiler ATEKS’in İftar sofrasında buluştu

Şırnak’ın Silopi ilçesinde Irak sınırında kurulu tekstil fabrikasının tesislerinde iftar yemeği verildi.  Yaklaşık 500 kişinin istihdam edildiği fabrikanın tesislerine ait havuz başında verilen iftar yemeğinde ilçe protokolü ile işçiler bir arada iftarlarını açtı. Şırnak vali yardımcısı Adem Ergül ile Silopi kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr.Sezer Işıktaş’ın yanısıra siyasi parti temsilcileri ile işadamları katıldı. ATEKS […]

SİLOPİ Protokolü ile İşçiler ATEKS’in İftar sofrasında buluştu
SİLOPİ Protokolü ile İşçiler ATEKS’in İftar sofrasında buluştu
baykal
  • 13 Haziran 2018 12:24
  • 2 Aralık 2019 09:50

Şırnak’ın Silopi ilçesinde Irak sınırında kurulu tekstil fabrikasının tesislerinde iftar yemeği verildi.  Yaklaşık 500 kişinin istihdam edildiği fabrikanın tesislerine ait havuz başında verilen iftar yemeğinde ilçe protokolü ile işçiler bir arada iftarlarını açtı.

Şırnak vali yardımcısı Adem Ergül ile Silopi kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr.Sezer Işıktaş’ın yanısıra siyasi parti temsilcileri ile işadamları katıldı.

ATEKS tekstil tesislerinin havuz başında verilen iftar yemeğine yaklaşık 300 kişi katıldı. Kurulan iftar sofrasında ilçe protokolü, siyasi parti temsilcileri ile iş insanları fabrika da çalışan personel  ile bir araya gelerek iftar açtı. Çok sayıda misafirin katıldığı iftar sofrasına Şırnak vali yardımcılarından Adem Ergül, İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Sezer Işıktaş, İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Erdoğan, AK Parti Silopi İlçe Başkanı Fatih Bilen ile Milletvekili adaylarından Rızgin Birlik ile Mahmut Ökten’de katıldı.

İşçilerin iftar sofrasına eşlik eden İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Sezer Işıktaş işçilerin sorun ve taleplerinin dinledikten sonra tesisi gezerek fabrika sahiplerinden bilgi alan Dr.Işıktaş;Bu tarz tesislerin bizim ilçemizde kurulması bizleri mutlu ediyor ve bu fabrikalarda istihdam sağlayan girişimci kardeşlerime de teşekkür ediyorum. Dedi

Milletvekili adayından MÜJDELİ HABER

Milletvekili adayı ve aynı zamanda ASYAPI grup yönetim kurulu başkanı Mahmut ÖKTEN ise iftar öncesi müjdeli bir haber vererek sanayici ve iş insanlarını mutlu etti. Çok yakın zamanda Silopi Organize Sanayi Bölgesinin temelinin atılacağını ve OSB nin gelmesi ile ilçe de iş imkanlarının yükseleceğini aktardı.