Silopi’de Sağlık Çalışanlarından Hipertansiyon Bilgilendirmesi

Silopi İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri tarafından “17 Mayıs Dünya Hipertansiyon Günü” kapsamında Habur Sınır Kapısında etkinlik düzenlendi. Dünya Hipertansiyon Günü münasebetiyle Habur Sınır Kapısı’nda etkinlik düzenleyen Silopi İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri Irak’tan yurda giriş yapan şoför ve yolcuların tansiyonunu kontrol etti. Broşür dağıtan sağlık personelleri hipertansiyon hakkında kısa bir bilgilendirmede de bulundu. Şoför ve yolcuların […]

Silopi’de Sağlık Çalışanlarından Hipertansiyon Bilgilendirmesi
Silopi’de Sağlık Çalışanlarından Hipertansiyon Bilgilendirmesi
Haber Merkezi
  • Yayınlanma20 Mayıs 2023 16:30
  • Güncelleme15 Nisan 2024 09:02

Silopi İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri tarafından “17 Mayıs Dünya Hipertansiyon Günü” kapsamında Habur Sınır Kapısında etkinlik düzenlendi.

Dünya Hipertansiyon Günü münasebetiyle Habur Sınır Kapısı’nda etkinlik düzenleyen Silopi İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri Irak’tan yurda giriş yapan şoför ve yolcuların tansiyonunu kontrol etti. Broşür dağıtan sağlık personelleri hipertansiyon hakkında kısa bir bilgilendirmede de bulundu. Şoför ve yolcuların yanı sıra gümrük muhafaza memurları ve çalışanlarına da broşür dağıtılıp bilgilendirilmeleri sağlandı.