SİLOPİ’DE YERLİ OTOMOBİL TOGG İÇİN DAVUL ZURNALI TANITIM

Şırnak’ın Silopi ilçesinde tanıtılan Türkiye’nin yerli otomobili Togg için davullu zurnalı karşılama yapıldı. Dicle Mahallesi AK Parti ilçe seçim bürosu önünde yerli ve milli otomobili Togg’u bekleyen Ak Parti Silopi ilçe Başkanı Rana Tellioğlu, Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, AK Parti Şırnak Milletvekili adayı Abdulkerim Gündüz ve Silopililer “Anadolu kırmızısı” […]

SİLOPİ’DE YERLİ OTOMOBİL TOGG İÇİN DAVUL ZURNALI TANITIM
SİLOPİ’DE YERLİ OTOMOBİL TOGG İÇİN DAVUL ZURNALI TANITIM
Haber Merkezi
  • Yayınlanma10 Mayıs 2023 08:43
  • Güncelleme11 Mayıs 2023 08:57

Şırnak’ın Silopi ilçesinde tanıtılan Türkiye’nin yerli otomobili Togg için davullu zurnalı karşılama yapıldı.

Dicle Mahallesi AK Parti ilçe seçim bürosu önünde yerli ve milli otomobili Togg’u bekleyen Ak Parti Silopi ilçe Başkanı Rana Tellioğlu, Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar, AK Parti Şırnak Milletvekili adayı Abdulkerim Gündüz ve Silopililer “Anadolu kırmızısı” rengindeki aracı davul zurna ve çiçeklerle karşıladı. Araca yoğun ilgi gösteren vatandaşlar aracı inceledikten sonra hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu ve Medeni Tatar’da sırasıyla hem araca bindi hem de araç önünde birlikte hatıra pozu verdi.

AK Parti Şırnak Milletvekili adayı Abdulkerim Gündüz, “Bize bu güzel anı yaşatan 100 yılın projesine imza atan Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’a teşekkür ediyoruz. İnşallah bu projeler devam eder” dedi.

 

AK Parti Silopi İlçe Başkanı Rana Tellioğlu da bir kadın olarak aracı beğendiğini ve dünya markaları ile yarışabilecek düzeyde olduğunu belirtti. Vatandaşlardan Ali Uğrak ise “Bir vatandaş olarak çok sevindim. Böyle milli teknolojilerin olması bizi sevindiriyor” diye konuştu.