Google News

Silopili esnaftan örnek davranış

Son Güncelleme :

06 Temmuz 2020 - 23:39

Silopili esnaftan örnek davranış

Silopi Hüner Pastanesi sahibi Zafer Özdemir özel eğitim alan öğrencileri doğum günlerinde pasta ve ikramlarla mutlu ederek örnek bir davranışta bulunuyor.

SİLOPİ GAZETESİ – Özel Öznur Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile sosyal medya üzeri iletişime geçen Hüner Pastanesi sahibi Zafer Özdemir özel öğrencileri pasta ve tatlı ikramları sevindirmek istediğini belirtti. Özdemir’in kararını memnuniyetle karşılayan Özel Öznur Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Semire Azizoğlu, Özdemir ile bir araya gelerek 15 engelli öğrencinin evini ziyaret etti.

Pasta ve baklavalar ile özel bireyleri mutlu olmasına neden olan ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Özel Öznur Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Semire Azizoğlu, “sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizimle iletişime geçen değerli esnafımız Zafer Özdemir bey kurumumuzda eğitim gören özel öğrencilerimizi sevindirmek istediğini belirtti. Bizlerde bu kararı memnuniyetle karşılayarak kendisiyle bir araya geldik. Belirlediğimiz 15 özel öğrencimizi evlerinde ziyaret ettik. Baklava ikram ettik. Özel öğrencilerimizi sevinmesine ve mutlu olmasına vesile olan Zafer Özdemir’i örnek davranışından dolayı kutluyorum” dedi.

Silopi Hüner Pastanesi sahibi Zafer Özdemir ise şunları söyledi:
“engelli bireylerimizin doğum günleri kutlamak, yaş pasta, tatlı gibi ikramlarla sevindirmek istedim. Özel Öznur Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile görüştüm. Sağolsunlar hemen yardımcı oldular. Bunu Allah rıza için yapmak istedim. Yanlış yerlere çekilmesini istemiyorum. Onların sevincine ortak olmak istedim”