Reklam

Silopi’li Kaymakamın öğrencilerle buluşması

Van İli Çaldıran İlçesi Kaymakamı Silopili Tekin Dündar, Meslek Tanıtım Günleri kapsamında Silopi Hacı Mehmet Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğrenciler ile bir araya geldi. Kaymakamlık mesleği hakkında tecrübelerini aktaran Dündar;”Ben de sizlerden biriyim. Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan herkes kaymakam olabilir. Henüz yolun başındasınız. Acı tecrübeler yaşamadan iyi bir çalışmayla hak ettiğiniz ve hedeflediğiniz yere […]

Silopi’li Kaymakamın öğrencilerle buluşması
Silopi’li Kaymakamın öğrencilerle buluşması
baykal
  • 29 Eylül 2018 06:02
  • 2 Aralık 2019 09:50

Van İli Çaldıran İlçesi Kaymakamı Silopili Tekin Dündar, Meslek Tanıtım Günleri kapsamında Silopi Hacı Mehmet Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğrenciler ile bir araya geldi.

Kaymakamlık mesleği hakkında tecrübelerini aktaran Dündar;”Ben de sizlerden biriyim. Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan herkes kaymakam olabilir. Henüz yolun başındasınız. Acı tecrübeler yaşamadan iyi bir çalışmayla hak ettiğiniz ve hedeflediğiniz yere gelebilirsiniz.”dedi.

İlkokulu Silopi’nin Başverimli köyü, ortaöğretimi Silopi Lisesi, Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra farklı yerlerde kaymakamlık görevi yaptığını belirten Dündar, mesleğinin çocukluk hayali olduğunu, zor ama zevkli olduğunu söyledi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Okul Müdür Nihat Eren, okullarını ziyaret eden Çaldıran Kaymakamı Tekin Dündar’a teşekkürlerini ileterek, bu tür etkinliklerinin devam edeceğini ifade etti.