Şırnak AK Parti’den Afrin Açıklaması

Şırnak’ın Silopi ilçesinde bir takım ziyaretlerde bulunan AK Parti Şırnak İl Başkanı ile Silopi İlçe başkanı  Afrin operasyona ilişkin açıklamada bulundu. Köy ziyaretlerinde bulunmak üzere Silopi’ye gelen Ak Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan ilçe teşkilatı tarafından karşılandı. Parti binası önünde vatandaşların sorunlarını dinleyen Erkan sorunların çözümü için çalışma yapacaklarını söyledi. İlçe’de ve köylerde  bir […]

Şırnak AK Parti’den Afrin Açıklaması
Şırnak AK Parti’den Afrin Açıklaması
baykal
  • Yayınlanma24 Ocak 2018 05:59

Şırnak’ın Silopi ilçesinde bir takım ziyaretlerde bulunan AK Parti Şırnak İl Başkanı ile Silopi İlçe başkanı  Afrin operasyona ilişkin açıklamada bulundu.

Köy ziyaretlerinde bulunmak üzere Silopi’ye gelen Ak Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan ilçe teşkilatı tarafından karşılandı. Parti binası önünde vatandaşların sorunlarını dinleyen Erkan sorunların çözümü için çalışma yapacaklarını söyledi.

İlçe’de ve köylerde  bir takım ziyaretlerde bulunan AK Parti Şırnak İl Başkanı İbrahim Halil Erkan ve heyeti, Silopi ilçesinde yaklaşık 2 ay önce ayağının bariyere sıkışması sonucu yaralanan 10 yaşındaki Çiğdem Başak’ın ailesini ziyaret etti.

Başkan Erkan ve  beraberindeki partililer iki ay evvel ayağının Silopi Emniyet Müdürlüğü önündeki bariyere sıkışması sonucu yaralanan Çiğdem Başak’ın Barbaros Mahallesi’ndeki evine gelerek son durumu hakkında bilgi alarak evden ayrıldı.

Daha sonra Afrin operasyonuna yönelik bir açıklamada bulunan AK Parti Şırnak İl Başkanı İbrahim Halil Erkan, “Allah ordumuzu muzaffer kılsın inşallah. Suriye’ye Afrin’e huzuru götürecek ordumuz, yöre halkını terör örgütünün baskısından kurtaracak. Bu operasyon ile sınırlarımız terör belasından kurtulacak. Şırnak halkı olarak dualarımız askerlerimizledir. İnşallah tez zamanda huzur gelir” dedi.

AK Parti Silopi ilçe Başkanı Fatih Bilen ise, “Askerlerimiz Afrin’de operasyon yapıyor. Bu operasyona katılan askerlerimizin Allah yardımcısı olsun. Kalbimiz onlarla birliktedir. Askerlerimiz terör örgütünü oradan temizleyecektir” diye konuştu.