Şırnak ESOB seçimlerinde Haşimoğlu güven tazeledi

Şırnak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 9. Genel Kurulunda gerçekleştirilen seçim sonucunda Heşar Haşimoğlu tekrar seçilerek güven tazeledi. Şırnak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 9. Genel Kurulu ŞTSO toplantı salonunda gerçekleşti. TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve  Diyarbakır ESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu ve Diyarbakır Meslek Odaları Başkanları, Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Geliş, Şırnak […]

Şırnak ESOB seçimlerinde Haşimoğlu güven tazeledi
Şırnak ESOB seçimlerinde Haşimoğlu güven tazeledi
Haber Merkezi
  • Yayınlanma8 Mayıs 2022 12:07
  • Güncelleme30 Ekim 2023 18:55

Şırnak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 9. Genel Kurulunda gerçekleştirilen seçim sonucunda Heşar Haşimoğlu tekrar seçilerek güven tazeledi.

Şırnak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 9. Genel Kurulu ŞTSO toplantı salonunda gerçekleşti. TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve  Diyarbakır ESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu ve Diyarbakır Meslek Odaları Başkanları, Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Geliş, Şırnak Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Reşit Osal, Şırnak ESOB Fahri Başkanı Süleyman Seven, Ticaret İl Müdürü Mehmet Emin Yıldırım ve STK temsilcileri ve Meslek odası temsilci ve üyelerin yanısıra sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle çok sayıda davetli katıldı.

Mevcut Başkan Heşar Haşimoğlu,  gerçekleşen genel kurul seçimi ile güvenoylarını alarak tekrar başkanlığa seçildi.

Genel Kurul mevcut Birlik Başkanı Heşar Haşimoğlu’ nun açılış konuşmaları ile başladı. Konuşmanın ardından Divan Kurulu Başkanı TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Diyarbakır ESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu seçildi. Divan Kurulu üyeleri tarafından Gündem maddeleri müzakere edilerek seçime geçildi.

ŞTSO toplantı salonunda gerçekleşen Şırnak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 9’ uncu Genel Kurul sonucu Başkanlığa Heşar Haşimoğlu seçilerek güven tazeledi.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından başkanlığa seçilen Heşar Haşimoğlu yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını ifade ederek destek veren herkese teşekkür etti.


gaziantep rus escort