Şırnak İlahiyat fakültesinin en genç Akademisyeni projelerini gazeteciler ile paylaştı

Şırnak Üniversitesi İlahiyat fakültesi dekan yardımcılığına atanan genç akademisyen Şırnak’lı gazetecilerle projelerini paylaştı. Şırnak Üniversitesi ilahiyat fakültesi İlahiyat fakültesi dekan yardımcılığına atanan en genç Dr öğretim üyesi Yunus İbrahimoğlu, bir araya geldiği Şırnak’lı gazetecilere üniversitenin çehresi ve öğrencilerin Şırnak Üniversitesini tercih etme ile ilgili yapacağı çalışma ve projelerini anlattı. Şırnak Üniversitesi ilahiyat fakültesinde gazeteciler ile […]

Şırnak İlahiyat fakültesinin en genç Akademisyeni projelerini gazeteciler ile paylaştı
Şırnak İlahiyat fakültesinin en genç Akademisyeni projelerini gazeteciler ile paylaştı
Haber Merkezi
  • 12 Ekim 2022 13:15

Şırnak Üniversitesi İlahiyat fakültesi dekan yardımcılığına atanan genç akademisyen Şırnak’lı gazetecilerle projelerini paylaştı.

Şırnak Üniversitesi ilahiyat fakültesi İlahiyat fakültesi dekan yardımcılığına atanan en genç Dr öğretim üyesi Yunus İbrahimoğlu, bir araya geldiği Şırnak’lı gazetecilere üniversitenin çehresi ve öğrencilerin Şırnak Üniversitesini tercih etme ile ilgili yapacağı çalışma ve projelerini anlattı.

Şırnak Üniversitesi ilahiyat fakültesinde gazeteciler ile bir araya gelen Dekan Yardımcısı Dr öğretim üyesi Yunus İbrahimoğlu; Şırnak ilinin üniversitemiz sayesinde yeni bir çehreye kavuşması konusunda girişimlerde bulunarak şehrimizin farklı alanlardaki güzellikleriyle anılmasına katkıda bulunmak.

Üniversitemizi başta milli eğitim olmak üzere birçok kurumun en üst düzeyde yararlanabildiği bir bilim merkez haline gelmesine katkı sağlamak, olduğunu aktaran genç akademisyen İbrahimoğluçalışmalarını ve projelerini aktarmaya şu şekilde devam etti; Yine genelde üniversitemizin özelde de ilahiyat fakültemizin kalkınması ve tercih edilmesi noktasında gerekli tanıtımların ve kolaylıkların sağlanması bağlamında gerekli çalışmalarda bulunmak başlıca önemli hedeflerimiz arasında zikredebiliriz. Dedi.

Şırnak’lıgazeteciler , İlahiyat fakültesi dekan yardımcılığına yeni ataması yapılan genç akademisyene elleri boş gitmeyerek Şırnak’ın kültürel motivlerini barındıran bir tablo hediye ederek hayırlı olsun dileklerini sundular.