Şırnak Milletvekillerimiz Meclis’te hangi komisyona seçildi ?

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yasama çalışmalarının ilk müzakere birimi olan komisyonlara seçimler yapıldı. TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda, Başkanlık Divanı ve ihtisas komisyonları üyelerinin isimleri belirlendi. 27 nci Dönem Şırnak Milletvekilleri, AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik, HDP Şırnak Milletvekili Nuran İmir ,HDP Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz ve HDP Şırnak Milletvekili Hasan Özgüneş […]

Şırnak Milletvekillerimiz Meclis’te hangi komisyona seçildi ?
Şırnak Milletvekillerimiz Meclis’te hangi komisyona seçildi ?
baykal
  • Yayınlanma17 Temmuz 2018 11:10

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yasama çalışmalarının ilk müzakere birimi olan komisyonlara seçimler yapıldı.

TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda, Başkanlık Divanı ve ihtisas komisyonları üyelerinin isimleri belirlendi. 27 nci Dönem Şırnak Milletvekilleri, AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik, HDP Şırnak Milletvekili Nuran İmir ,HDP Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz ve HDP Şırnak Milletvekili Hasan Özgüneş TBMM TBMM Genel Kurulu’nda, 27. Dönem 1. Yasama Yılı başlaması ile kurulan komisyonlarına seçildiler.

AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik

27 nci Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde partilerinden milletvekili olarak seçilen AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonuna,HDP Şırnak Milletvekili Nuran İmir Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm komisyonuna, HDP Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz TBMM Plan ve Bütçe Komisyonuna, HDP Şırnak Milletvekili Hasan Özgüneş ise İçişleri komisyonuna seçildiler.

HDP Şırnak Milletvekili Nuran İmir
HDP Şırnak Milletvekili Hasan Özgüneş
HDP Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz