ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİNDE CÜBBE GİYME TÖRENİ

Şırnak Üniversitesinde Doçentlik unvanı alan üç öğretim üyeleri için cübbe giyme töreni düzenlendi. Şırnak Üniversitesinde yakın dönemde unvanı yükselen öğretim üyeleri için “Cübbe Giyme Töreni” düzenlendi. Rektör Prof. Dr. Abdurrahim Alkış başkanlığında Rektörlük Senato Salonu’nda düzenlenen törene, yönetim kurulu üyeleri ve görevde yükselmeleri gerçekleşen akademisyenler katıldı. Öğretim üyelerinden doçentlik unvanına yükselen Ruhullah Öz, Sema Yaşar […]

ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİNDE CÜBBE GİYME TÖRENİ
ŞIRNAK ÜNİVERSİTESİNDE CÜBBE GİYME TÖRENİ
Haber Merkezi
  • 24 Ağustos 2023 12:48

Şırnak Üniversitesinde Doçentlik unvanı alan üç öğretim üyeleri için cübbe giyme töreni düzenlendi.

Şırnak Üniversitesinde yakın dönemde unvanı yükselen öğretim üyeleri için “Cübbe Giyme Töreni” düzenlendi. Rektör Prof. Dr. Abdurrahim Alkış başkanlığında Rektörlük Senato Salonu’nda düzenlenen törene, yönetim kurulu üyeleri ve görevde yükselmeleri gerçekleşen akademisyenler katıldı.

Öğretim üyelerinden doçentlik unvanına yükselen Ruhullah Öz, Sema Yaşar ve Aysen Ercan İştin için “Cübbe Giyme Töreni” düzenlendi.

Öğretim üyelerine cübbelerini giydiren Rektör Prof. Dr. Abdurrahim Alkış, akademisyenleri tebrik ederek bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.