Reklam

Şırnak Valisi Pehlivan Engelliler için kamera karşısına geçti

Şırnak’ta tüm resmi kurum amir müdür ve yetkilileri ile vatandaşlar “Engelsiz Bir Dünya İçin” biraraya geldiler. Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan dahil Şırnak’ın tüm protokol erkanı, oda başkanları ile vatandaşlar  “Engelsiz Bir Dünya İçin” sloganıyla Çekilen kamu spotunda engelli bireylerle biraraya geldi. Şırnak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Şırnak Merkez’de engelli bireylere […]

Şırnak Valisi Pehlivan Engelliler için kamera karşısına geçti
Şırnak Valisi Pehlivan Engelliler için kamera karşısına geçti
Silopi GAZETESİ
  • 3 Aralık 2019 09:19
  • 3 Aralık 2019 09:34

Şırnak’ta tüm resmi kurum amir müdür ve yetkilileri ile vatandaşlar “Engelsiz Bir Dünya İçin” biraraya geldiler.

Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan dahil Şırnak’ın tüm protokol erkanı, oda başkanları ile vatandaşlar  “Engelsiz Bir Dünya İçin” sloganıyla Çekilen kamu spotunda engelli bireylerle biraraya geldi.

Şırnak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Şırnak Merkez’de engelli bireylere yönelik eğitim veren Özel Yeni Berfin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi öğreticileri bir araya gelerek 3 Aralık Dünya Engelliler Günü için çok anlamlı bir kamu spot hazırladı.

Kamu Spotunda filmde, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka ,Jandarma Bölge Komutanı Ahmet Hacıoğlu,Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Osman Geliş,Şırnak Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yılmaz,Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Mehmet Emin Erkan,Şırnak İl Jandarma Komutanı Tamer Bilacan,Şırnak İl emniyet müdürü Mustafa Emre Başbuğ, Şırnak Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muzaffer Akçam,Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yılmaz,Şırnak Gençlik ve Spor il Müdür vekili Beytullah Birlik,Şırnak İl Nüfus ve Vatandaşlık müdür vekili Mehmet Şirin Dayanan,Şırnak İl sağlık müdürü Opr.Dr. İsmail Başıbüyük’ün yanı sıra Özel Yeni Berfin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi öğreticileri ile Şırnak’lı vatandaşlar yer aldı.