ŞIRNAK’TAN DEPREM BÖLGESİNE YARDIMLAR SÜRÜYOR

Kahramanmaraş merkezli depremlerde evleri yıkılan, çadır ve geçici konutlarda yaşayan depremzedelerin ısınma ihtiyaçlarını gidermek amacıyla Şırnak İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Şırnak Şubesinin koordinesinde toplanan odunlar bölgeye sevk edildi. Şırnak İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Şırnak Şubesinin koordinesinde depremzedeler için odun toplanıyor. Daha önce toplanan yakacak odun tırı deprem bölgesine ulaştırılmıştı. […]

ŞIRNAK’TAN DEPREM BÖLGESİNE YARDIMLAR SÜRÜYOR
ŞIRNAK’TAN DEPREM BÖLGESİNE YARDIMLAR SÜRÜYOR
Haber Merkezi
  • Yayınlanma6 Mart 2023 14:51

Kahramanmaraş merkezli depremlerde evleri yıkılan, çadır ve geçici konutlarda yaşayan depremzedelerin ısınma ihtiyaçlarını gidermek amacıyla Şırnak İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Şırnak Şubesinin koordinesinde toplanan odunlar bölgeye sevk edildi.

Şırnak İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Şırnak Şubesinin koordinesinde depremzedeler için odun toplanıyor. Daha önce toplanan yakacak odun tırı deprem bölgesine ulaştırılmıştı. Kampanyayı sürdüren Şırnak İl Müftülüğü vatandaşların desteği ile tekrar yakacak odun temini sağladı. Çuvallara konularak araca yüklenen yakacak odunlar Gaziantep’in Nurdağı ve Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçelerinde bulunan vatandaşlara dağıtılmak üzere toplama merkezlerine gönderildi.