Reklam

Sokağa çıkma kısıtlamasında çalışmalar hız kazandı

Görümlü Belediyesi tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüsle mücadele kapsamında haftasonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında çalışmalarına hız verdi. Görümlü Belediyesine bağlı ekipler sokağa çıkma kısıtlamalarını fırsata çevirerek devam eden çalışmalarına hız verdi. Belediye ekipleri kanal, yol ve çevre temizlik çalışmalarını kapsamlı bir şekilde titizlikle devam ettirdi. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Görümlü Belediye Başkanı Ruşen […]

Sokağa çıkma kısıtlamasında çalışmalar hız kazandı
Sokağa çıkma kısıtlamasında çalışmalar hız kazandı
Haber Merkezi
  • 17 Ocak 2023 17:51

Görümlü Belediyesi tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüsle mücadele kapsamında haftasonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında çalışmalarına hız verdi.

Görümlü Belediyesine bağlı ekipler sokağa çıkma kısıtlamalarını fırsata çevirerek devam eden çalışmalarına hız verdi. Belediye ekipleri kanal, yol ve çevre temizlik çalışmalarını kapsamlı bir şekilde titizlikle devam ettirdi.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, “Çevre kirliliğine karşı başlattığımız mücadeleyi dört bir yandan sürdürüyor ve görümlüdeki vatandaşlarımıza tertemiz bir görümlü sunuyoruz. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin beldemizde başlattıkları kanal, yol ve çevre temizlik çalışmalarını kapsamlı bir şekilde titizlikle devam ediyor. Vatandaşlarımızın maske ve mesafe kurallarına ihlal etmeden kurallara uymalarını bekliyoruz” dedi.