Trabzon Dernekleri Federasyonu’ndan Başkan Tellioğlu’na ziyaret

AK Parti Silopi İlçe Başkanı Av Rana Tellioğlu, Trabzon Dernekleri Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Filiz Aksüt Aktaş ve beraberinde dernek üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu’u makamında ziyaret etti. Gerçeklesen ziyarette; TDF Kadın Kolları Başkanı Filiz Aksüt Aktaş ve yönetiminin Silopi ve Görümlü Beldesinde ‘küçük yardımlar kocaman mutluluklar’ adı altında başlatmış oldukları sosyal sorumluluk […]

Trabzon Dernekleri Federasyonu’ndan Başkan Tellioğlu’na ziyaret
Trabzon Dernekleri Federasyonu’ndan Başkan Tellioğlu’na ziyaret
Haber Merkezi
  • Yayınlanma11 Ocak 2023 16:18

AK Parti Silopi İlçe Başkanı Av Rana Tellioğlu, Trabzon Dernekleri Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Filiz Aksüt Aktaş ve beraberinde dernek üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu’u makamında ziyaret etti.

Gerçeklesen ziyarette; TDF Kadın Kolları Başkanı Filiz Aksüt Aktaş ve yönetiminin Silopi ve Görümlü Beldesinde ‘küçük yardımlar kocaman mutluluklar’ adı altında başlatmış oldukları sosyal sorumluluk projesi kapsamında köy okullarına yardım kampanyası hakkında sohbet ettiler.

AK Parti Silopi İlçe Başkanı Rana Tellioğlu , TDF Kadın Kolları Başkanı Filiz Aksüt Aktaş ve yönetimine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.