TÜGVA Silopi temsilciliğinden ‘Regaip Kandili’ programı

Tügva Silopi ilçe Temsilciliği tarafından Regaip kandili münasebetiyle bir program düzenlendi. Tügva Silopi ilçe temsilciliği Kadın Aile Koordinatörlüğünce düzenlenen Regaib Kandili programı koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uyarak kutlandı. Etkinliğe katılan vatandaşlar Kur’an-ı Kerim ve ilahileri dinleyerek dualara eşlik etti. Mübarek üç aylara kavuşmanın sevincinin yaşandığını ifade eden Tügva Silopi ilçe Başkanı Fırat Haşimoğlu, […]

TÜGVA Silopi temsilciliğinden ‘Regaip Kandili’ programı
TÜGVA Silopi temsilciliğinden ‘Regaip Kandili’ programı
Haber Merkezi
  • Yayınlanma18 Şubat 2021 18:52

Tügva Silopi ilçe Temsilciliği tarafından Regaip kandili münasebetiyle bir program düzenlendi.

Tügva Silopi ilçe temsilciliği Kadın Aile Koordinatörlüğünce düzenlenen Regaib Kandili programı koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uyarak kutlandı.

Etkinliğe katılan vatandaşlar Kur’an-ı Kerim ve ilahileri dinleyerek dualara eşlik etti.

Mübarek üç aylara kavuşmanın sevincinin yaşandığını ifade eden Tügva Silopi ilçe Başkanı Fırat Haşimoğlu, “Rahmeti, bereketi ve fazileti içerisinde barındıran üç ayların müjdecisi, manevi duyguların yoğunluk kazandığı, merhamet, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin en üst noktaya ulaştığı bir zaman dilimi olan mübarek Regaip Kandili’ne ulaşmanın manevi huzuru içerisindeyiz. Üç ayların ilk gecesi olan Regaip Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun. Bu mübarek akşamda Kadın Aile Koordinatörümüz Züleyha Örgen Regaip Kandili münasebetiyle Mevlit verdiler. Allah kabul etsin İnşallah” dedi.