Reklam

TÜGVA SİLOPİ’DEN BASIN MENSUPLARINA PASTALI SÜPRİZ

TÜGVA Silopi ilçe temsilcisi Fırat Haşimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla Şırnak Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret ederek pastalı sürpriz yaptı. TÜGVA Silopi ilçe temsilcisi Fırat Haşimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Şırnak gazeteciler ve yazarlar cemiyeti (ŞIRGAY) başkanı Halil Azizoğlu ve Gazeteciler tarafından karşılandı. Sıcak bir sohbet ortamının ortasında gazetecilere pastalı sürpriz […]

TÜGVA SİLOPİ’DEN BASIN MENSUPLARINA PASTALI SÜPRİZ
TÜGVA SİLOPİ’DEN BASIN MENSUPLARINA PASTALI SÜPRİZ
Haber Merkezi
  • 11 Ocak 2024 11:34

TÜGVA Silopi ilçe temsilcisi Fırat Haşimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla Şırnak Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret ederek pastalı sürpriz yaptı.

TÜGVA Silopi ilçe temsilcisi Fırat Haşimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Şırnak gazeteciler ve yazarlar cemiyeti (ŞIRGAY) başkanı Halil Azizoğlu ve Gazeteciler tarafından karşılandı. Sıcak bir sohbet ortamının ortasında gazetecilere pastalı sürpriz yapıldı. Gazeteciler pastayı birlikte üfleyerek güzel düşünce için TÜGVA ilçe Temsilcisi Fırat Haşimoğlu’na teşekkür etti. Haşimoğlu, “basın mensupları toplumun sesi, kulağıdır. Bizim sesimizdir. Sahada birçok zorlukla baş başa kalan ama toplumun ve kamuoyunun bilgilenmesi açısından görevini yerine getiren basın mensuplarımızın 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutluyorum. Gönül isterdi ki sadece bugün değil her gününüz böyle güzel geçsin. Ama toplumun bilgilendirmesi açısından sahada olmanız gerekiyor. İnşallah hep güzel haberleri bizlerle paylaşırsınız” dedi.