Reklam

TURİZM ROTASINA ŞIRNAK’IN İLÇELERİ DE EKLENSİN TALEBİ

TURSAB Mezopotamya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Serdar Baturay, turizmde belirlenecek yeni rotalar arasına Şırnak’ın İdil, Cizre ve Mardin’in Savur ilçelerinin eklenmesini istedi. Türkiye Seyehat Acentaları Birliği (TURSAB) Bölge Temsil Kurulu Başkanlar toplantısı TURSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’nın başkanlığında Antalya’da gerçekleştirildi. TURSAB Mezopotamya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Serdar Baturay, “bölgemizde yeni turizm rotası belirlenirken bu rotaya İdil, Cizre […]

TURİZM ROTASINA ŞIRNAK’IN İLÇELERİ DE EKLENSİN TALEBİ
TURİZM ROTASINA ŞIRNAK’IN İLÇELERİ DE EKLENSİN TALEBİ
Haber Merkezi
  • 8 Mayıs 2023 16:19

TURSAB Mezopotamya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Serdar Baturay, turizmde belirlenecek yeni rotalar arasına Şırnak’ın İdil, Cizre ve Mardin’in Savur ilçelerinin eklenmesini istedi.


Türkiye Seyehat Acentaları Birliği (TURSAB) Bölge Temsil Kurulu Başkanlar toplantısı TURSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’nın başkanlığında Antalya’da gerçekleştirildi.
TURSAB Mezopotamya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Serdar Baturay, “bölgemizde yeni turizm rotası belirlenirken bu rotaya İdil, Cizre ve Savur’unda eklenmesi gerekmektedir. Bu nedenle de diğer bölgelerimizde yer alan bölge temsil kurullarımızın Bölgemize tanıtım gezileri planlanması istiyoruz’’ dedi.