Reklam

VEKİL ARSLAN TATAR’DAN BELDE ZİYARETLERİ

28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde AK Parti’den Şırnak milletvekili seçilen Arslan Tatar Görümlü ve Başverimli Beldesini ziyaret etti. Seçim çalışmalarını değerlendirmek üzere 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde AK Parti’den Şırnak milletvekili seçilen Arslan Tatar, Ak Parti Silopi İlçe Başkanı Av Rana Tellioğlu, Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar ve beraberindeki heyet Görümlü belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanvekili Sabri […]

VEKİL ARSLAN TATAR’DAN BELDE ZİYARETLERİ
VEKİL ARSLAN TATAR’DAN BELDE ZİYARETLERİ
Haber Merkezi
  • 22 Mayıs 2023 16:44

28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde AK Parti’den Şırnak milletvekili seçilen Arslan Tatar Görümlü ve Başverimli Beldesini ziyaret etti.

Seçim çalışmalarını değerlendirmek üzere 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde AK Parti’den Şırnak milletvekili seçilen Arslan Tatar, Ak Parti Silopi İlçe Başkanı Av Rana Tellioğlu, Başverimli Belediye Başkanı Medeni Tatar ve beraberindeki heyet Görümlü belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanvekili Sabri Oktay, Belediye Meclis üyeleri ve belde halkımız ile biraraya geldi.

Ardından Başverimli Belediyesine geçildi ve belde halkı ile bir araya gelindi.

28 Mayıs’ta yapılacak 2. Tur Cumhurbaşkanlığı seçimi hakkında görüşmelerin gerçekleştirdiği ziyarette Cumhurbaşkanına daha fazla destek arayışı için çalışmalar yapıldı.