VEKİL TATAR “SİLOPİ-CİZRE KARAYOLUNDA ÇALIŞMALARA BAŞLANACAK”

28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde AK Parti’den Şırnak milletvekili seçilen Arslan Tatar ilk iş olarak Silopi-Cizre karayolunun bitirilmesi için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüşme gerçekleştirdi. Görüşmeye ilişkin açıklamada bulunan Vekil Arslan Tatar, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu ile yaptığımız görüşme neticesinde, Cizre Silopi yol yapım çalışmaları önümüzdeki hafta içerisinde inşallah […]

VEKİL TATAR “SİLOPİ-CİZRE KARAYOLUNDA ÇALIŞMALARA BAŞLANACAK”
VEKİL TATAR “SİLOPİ-CİZRE KARAYOLUNDA ÇALIŞMALARA BAŞLANACAK”
Haber Merkezi
  • Yayınlanma22 Mayıs 2023 16:47

28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde AK Parti’den Şırnak milletvekili seçilen Arslan Tatar ilk iş olarak Silopi-Cizre karayolunun bitirilmesi için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmeye ilişkin açıklamada bulunan Vekil Arslan Tatar, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu ile yaptığımız görüşme neticesinde, Cizre Silopi yol yapım çalışmaları önümüzdeki hafta içerisinde inşallah başlıyor. Yolun en kısa süre içerisinde bitirilmesi için de ayrıca takipçisi olacağımızı vatandaşımız tarafından bilinmesini isterim. Hayırlı Olsun” dedi.